O nas

Accounting & Corporate Services

Accounting & Corporate Services jako renomowany dostawca usług księgowych, kadrowo-płacowych i sekretariatu korporacyjnego wspiera międzynarodowe firmy we wchodzeniu na polski rynek i dba o ich dalszy rozwój. Dzięki solidnej wiedzy, praktyce w zarządzaniu globalnymi finansami księgowymi oraz ponad 20 letniemu doświadczeniu naszego zespołu na lokalnym rynku, zyskaliśmy zaufanie wielu międzynarodowych klientów.

ACS wyróżnia przede wszystkim:

  • Profesjonalizm: Zespół doświadczonych specjalistów, kierowanych przez osoby z doświadczeniem w Wielkiej Czwórce, o szerokim zakresie wiedzy w dziedzinie księgowości, kadr i płac oraz zarządzania korporacyjnego, dba o wysoką jakość usług i zgodność z obowiązującymi przepisami.
  • Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każde przedsiębiorstwo ma swoje unikalne potrzeby, dlatego dostosowujemy swoje usługi do wymagań konkretnych klientów, zapewniając spersonalizowane rozwiązania.
  • Międzynarodowe doświadczenie: ACS obsługuje klientów z różnych krajów, dzięki czemu doskonale rozumiemy różnice między systemami podatkowymi i rachunkowości, co przekłada się na skuteczne doradztwo dla zagranicznych przedsiębiorców.

Nasze działania, zapewniają klientom pełną możliwość skupienia się na podstawowej działalności, sukcesie operacyjnym oraz zminimalizowaniu ryzyka.

 

 


Dyrektor zarządzający pan Mikołaj Pluciński został zaprzysiężony Honorowym Konsulem Wielkiego Księstwa Luksemburga.

AmestoACS od 2019 roku współpracuje z Amesto Global. Jeśli jesteście państwo zainteresowani profesjonalnymi usługami poza granicami Polski, polecamy Amesto Global.


Ciekawe artykuły prasowe:

Kontakt

Accounting & Corporate Services

Royal Trakt Offices

Aleje Ujazdowskie 41
00-540 Warszawa

+48 32 201 50 26

acs@acs-group.pl

O nas, ACS - Accounting & Corporate Services, Warszawa- nasza lokalizacja
wczytywanie

do_gory