O nas

Accounting & Corporate Services

Naszą misją jest oferowanie alternatywnego domu butikowego, w którym działamy w celu uprzedzenia potrzeb naszych klientów w zakresie usług biznesowych.

Towarzyszymy firmom począwszy od wejścia na rynek, tworzenia firmy, aż po ciągłe skalowalne wsparcie wzrostu. Nasi eksperci finansowi wspierają zgodność finansową i podatkową na wszystkich poziomach. Dedykowany zespół kadrowy ACS dostarcza innowacyjne technologicznie rozwiązania kadrowo-płacowe dla firm każdej wielkości. Nasz zespół oferuje wyjątkowe połączenie wieloletniego doświadczenia, proaktywnej obsługi klienta. Eksperci ACS w naturalny sposób stają się zaufaną częścią struktury biznesowej klienta.

Nasze usługi są dostarczane szybciej niż te oferowane przez konkurencję i dostosowują się do Państwa osobistych wymagań. Zespół ACS dostarcza ekspertyzy w oparciu o zaufanie i rozległą wiedzę na lokalnym rynku.

Firma ACS Group spotkała się z zaszczytem pracy pod patronatem Honorowego Konsulatu Wielkiego Księstwa Luksemburga.

 

 


Dyrektor zarządzający pan Mikołaj Pluciński został zaprzysiężony Honorowym Konsulem Wielkiego Księstwa Luksemburga.

AmestoACS od 2019 roku współpracuje z Amesto Global. Jeśli jesteście państwo zainteresowani profesjonalnymi usługami poza granicami Polski, polecamy Amesto Global.


Ciekawe artykuły prasowe:

Kontakt

Accounting & Corporate Services

Royal Trakt Offices

Aleje Ujazdowskie 41
00-540 Warszawa

+48 32 201 50 26

acs@acs-group.pl

O nas, ACS - Accounting & Corporate Services, Warszawa- nasza lokalizacja
wczytywanie

do_gory