Nasze usługi

O nas

Klienci ACS korzystają z ponad 20-letniego doświadczenia naszego zespołu wspierającego międzynarodowe firmy w wchodzeniu i zarządzaniu biznesem w Polsce.

Nasz zespół wsparł ponad 700 firm, w tym wiele z listy Fortune 500.  Inwestujemy w innowacyjne technologie oferujące najwyższą jakość przy szczupłym modelu działania. Nasz zespół łączy najlepsze praktyki pracy zdobyte podczas pracy dla BIG4 i zarządzania globalnymi firmami księgowymi.  Zajmujemy się lokalnymi kwestiami administracyjnymi i dotyczącymi zgodności, aby nasi Klienci mogli skoncentrować się na swoich celach operacyjnych.

Dzięki naszemu podejściu zorientowanemu na klienta kładziemy nacisk na jakość naszych usług i osobistą uwagę każdego klienta. Szacunek i zaufanie w połączeniu z wydajnością umożliwiają nam ustanowienie długoterminowego partnerstwa w obszarze kadr i płac, księgowości i podatków, sekretariatu korporacyjnego, usług administracyjnych na rynkach kapitałowych, inwestycji na niepublicznym rynku kapitałowym i inwestycji w nieruchomości.

Partner zarządzający ACS Mikołaj Pluciński został zaprzysiężonym Konsulem Honorowym Luksemburga promującym zrównoważony rozwój kulturalny i naukowy obok biznesu.

Kontakt

Accounting & Corporate Services

Royal Trakt Offices

Aleje Ujazdowskie 41
00-540 Warszawa

+48 32 201 50 26

acs@acs-group.pl

ACS - Accounting & Corporate Services, Warszawa- nasza lokalizacja
wczytywanie

do_gory