HR/ Payroll EwE

Kadry i płace / HR & Payroll Services

Dla swoich klientów świadczymy globalne usługi w obrębie dostarczania rozwiązań kadrowych dopasowanych do wymagań biznesowych klientów.

Oferowane przez nas usługi obejmują:

  • pomoc w zawieraniu umów,
  • pozwolenia na pracę,
  • wizy,
  • kalkulacje wynagrodzenia oraz optymalizację obciążeń podatkowych,
  • naliczanie płac,
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy,
  • przygotowanie deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych,
  • przetwarzaniu list płac,
  • wsparcie prawidłowego rozliczenia rocznego PIT.

Zatrudnienie bez działalności gospodarczej lub osoby prawnej w kraju / EwE Services

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi EwE (employment without establishment) zapewniają one zatrudnienie pracowników na terenie krajów CEE, które są już członkami UE bez konieczności zakładania w nich działalności gospodarczej.

Na terenie Unii Europejskiej oraz Szwajcarii władze pozwalają podmiotom zagranicznym na zatrudnianie pracowników z pominięciem ustanowienia osobowości prawnej. Dotyczy to zarówno delegowanych pracowników jak i tych ze statusem lokalnym.

Największą zaletą tego rozwiązania jest brak obowiązku założenia oddziału, przedstawicielstwa czy spółki zależnej, a co za tym idzie eliminacja kosztów związanych z usługami księgowymi, prawnymi i administracyjnymi.

Pozostaje jedynie obowiązek rejestracji w instytucjach odpowiedzialnych za ubezpieczenie społeczne oraz urzędzie podatkowym (związanych z listą płac).

Korzystając z tego typu rozwiązania należy pamiętać, że zobowiązania wobec pracowników muszą być przynajmniej na tym poziomie, jaki przewiduje kodeks pracy danego kraju.

Nasi pracownicy kierowani doświadczeniem i globalną wiedzą świadczą usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie czynności kalkulacyjne dokonywane na bazie systemów kadrowo-płacowych są weryfikowane dzięki czemu nie popełniamy błędów. Tworzymy raporty i zestawienia dostosowane do potrzeb naszych klientów np. zestawienie poszczególnych składników wynagrodzenia w podziale na okresy, ważność badań okresowych. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze firm zagranicznych zatrudniających pracowników na terenie krajów należących do UE. Wyróżnia nas terminowość oraz szybka reakcja na zapytania klienta. Pracujemy zarówno na własnych systemach kadrowo- płacowych jak i na systemie klienta.

Kontakt

Accounting & Corporate Services

Royal Trakt Offices

Aleje Ujazdowskie 41
00-540 Warszawa

+48 32 201 50 26

acs@acs-group.pl

HR/ Payroll EwE, ACS - Accounting & Corporate Services, Warszawa- nasza lokalizacja
wczytywanie

do_gory